KICK ITALY 2017

Kompletní informace o projektu KICK ITALY 2017 najdete na webu:

www.kickitaly2017.comNa čem jedeme

Určitě je potřeba zmínit, že zatímco závodníci Gira mají kromě veškerého servisu dopravní prostředek v hodnotě nového auta nižší střední třídy, koloběžkáři musí stejně náročný program zvládnout na podstatně levnějším stroji, který i přes to dokáže 100 % poskytnout vše potřebné k takovému výkonu. Například Honza Vlášek absolvuje závod na stejném stroji, s kterým dobyl Tour de France.

Yedoo Wolfer

Správná geometrie a aerodynamika, dokonalý rám s optimální tuhostí, spousta místa pro jezdce, vrcholné komponenty. Jedinečný lichoběžníkový tvar stupátka, originálně řešená patka, výběr počtu protiskluzných gripů či dvoupolohová zadní vidlice, je jen základní výčet toho, co nabízí model Wolfer.

Cena: 14 790 Kč

 

Koloběžku můžete zakoupit na oficiálním eshopu ZDE

Kickbike Race MAX 20

Tento jediný sériově vyráběný koloběžkový hliníkový rám Race MAX SQ vyniká kombinací nízké hmotnosti a důmyslné tuhosti materiálů. To tvoří základ koloběžky, která je ověnčena nespočtem světových titulů a dalších úspěchů v závodním koloběžkovém pelotonu. Na své si ovšem přijdou i běžní uživatelé, kteří ocení nízkou váhu koloběžky spojenou s její tuhostí. Pokud jedete na výlet, trénink nebo závod, vždy budete spokojeni.

Cena: 13 900 Kč

Koloběžku můžete zakoupit na oficiálním eshopu ZDE

INSTAGRAM