Partneři

Částkou 50 000,- přispějí na náš projekt také výrobci koloběžek pro projekt KICK ITALY 2017

Yedoo a Kickbike

Yedoo

Jsme Češi. Máme rádi legraci a všechno umíme spravit. Proto se u nás záliba v jízdě na koloběžce rozvinula jako nikde na světě. Skvělá parta kolem koloběžek je zkrátka český vynález.

V Yedoo se koloběžkám věnujeme od roku 1998. Začínali jsme koloběžkami pro děti, pokračovali odrážedly a dětskými koly, a dnes, když chce někdo jet na koloběžce vrcholný závod, dostane od nás stroj, který mu ho pomůže vyhrát.

Všechny naše produkty si sami navrhujeme a zároveň na nich jezdíme. Za každým modelem jsou stovky hodin příprav, přemýšlení a zjišťování potřeb mezi koloběžkáři.

Náš hlavní cíl je co nejlepší zážitek z jízdy – ať jde o předškoláka, nebo závodníka. Ve městě, podél řeky, při venčení psa nebo na Giru.

www.yedoo.eu/cz

Kickbike

I přes nástup dalších a dalších koloběžkových výrobců, z nichž dnes již většina kopíruje koncept koloběžky, který Hannu před mnoha lety namaloval na čtverečkovaný papír, vlajka KICKBIKE vlaje klidně dále.  Všichni členové KICKBIKE rodiny koloběžkami žijí, používají je každý den při cestách městem, testují, závodí a společně tak posouvají značku dále. Spojuje nás fantastický příběh cesty od třikrát ohnuté trubky po pokořenou stou Tour de France. Příběh kardiochirurga, který určil směr koloběžkového byznysu. Příběh učitele, který se z půjčovny s třemi koloběžkami propracoval v největší velkoobchodní sklad s koloběžkami v Evropě. Příběh šesti přátel, kteří si na Champs Élysées splnili celoživotní sportovní sen.

Své příběhy si nenecháváme pro sebe, ale dělíme se o ně se svými zákazníky. A právě to činí KICKBIKE unikátní koloběžkou. Koloběžkou s příběhem.

www.kolobezky-kickbike.cz

Lezyne

 

LEZYNE bylo založeno v roce 2007 bývalým německým triatletem Micki Kozuschekem, který žije v USA. Sídlo je v San Luis Obispo v Kalifornii. Hlavními artikly jsou cyklo doplňky jako například GPS cyklo počítače, pumpičky, světla, nářadí, CO2 systémy apod. Lezyne je kombinací lásky k cyklistice a nadšením pro design. Výrobky jsou charakteristické právě nepřehlédnutelností, prémiovým zpracováním, materiály a bezchybnou funkčností.

Live tracking KICK ITALY probíhá na zařízeních Lezyne

www.lezyne.com

INSTAGRAM